ERJ-H3ED10R2V
MFR.Part #
ERJ-H3ED10R2V
JLCPCB Part #
C6614208
Description
-55℃~+175℃ 10.2Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS