ERJ-H3ED1022V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1022V
JLCPCB Part #
C6614202
Description
-55℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS