ERJ-H3ED1003V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1003V
JLCPCB Part #
C4217147
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 125mW 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS