ERJ-H3ED1002V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1002V
JLCPCB Part #
C4188357
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS