ERJ-H3ED1000V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3ED1000V
JLCPCB Part #
C4033767
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS