ERJ-H2RF6982X
MFR.Part #
ERJ-H2RF6982X
JLCPCB Part #
C3990759
Description
-55℃~+175℃ 100mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS