ERJ-H2RF5761X
MFR.Part #
ERJ-H2RF5761X
JLCPCB Part #
C3980696
Description
-55℃~+175℃ 100mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS