ERJ-H2RF4421X
MFR.Part #
ERJ-H2RF4421X
JLCPCB Part #
C4239010
Description
-55℃~+175℃ 100mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS