ERJ-H2RF3302X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H2RF3302X
JLCPCB Part #
C4260522
Package
0402
Description
-55℃~+175℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS