ERJ-H2RF2700X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2700X
JLCPCB Part #
C4122646
Description
-55℃~+175℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS