ERJ-H2RF2490X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2490X
JLCPCB Part #
C4165042
Description
-55℃~+175℃ 100mW 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS