ERJ-H2RF2403X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2403X
JLCPCB Part #
C4093843
Description
-55℃~+175℃ 100mW 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS