ERJ-H2RF1800X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1800X
JLCPCB Part #
C4073475
Description
-55℃~+175℃ 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS