ERJ-H2RF1620X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1620X
JLCPCB Part #
C4321318
Description
-55℃~+175℃ 100mW 162Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS