ERJ-H2RD84R5X
MFR.Part #
ERJ-H2RD84R5X
JLCPCB Part #
C5687810
Description
-55℃~+175℃ 100mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS