ERJ-H2RD8450X
MFR.Part #
ERJ-H2RD8450X
JLCPCB Part #
C5634714
Description
-55℃~+175℃ 100mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS