ERJ-H2RD7870X
MFR.Part #
ERJ-H2RD7870X
JLCPCB Part #
C5634711
Description
-55℃~+175℃ 100mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS