ERJ-H2RD7682X
MFR.Part #
ERJ-H2RD7682X
JLCPCB Part #
C7184194
Description
-55℃~+175℃ 100mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS