ERJ-H2RD54R9X
MFR.Part #
ERJ-H2RD54R9X
JLCPCB Part #
C6845046
Description
-55℃~+175℃ 100mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS