ERJ-H2RD5360X
MFR.Part #
ERJ-H2RD5360X
JLCPCB Part #
C5687786
Description
-55℃~+175℃ 100mW 536Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS