ERJ-H2RD5102X
MFR.Part #
ERJ-H2RD5102X
JLCPCB Part #
C5634691
Description
-55℃~+175℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS