ERJ-H2RD3902X
MFR.Part #
ERJ-H2RD3902X
JLCPCB Part #
C6240282
Description
-55℃~+175℃ 100mW 39kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS