ERJ-H2RD3652X
MFR.Part #
ERJ-H2RD3652X
JLCPCB Part #
C5634682
Description
-55℃~+175℃ 100mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS