ERJ-H2RD3602X
MFR.Part #
ERJ-H2RD3602X
JLCPCB Part #
C6190857
Description
-55℃~+175℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS