ERJ-H2RD3570X
MFR.Part #
ERJ-H2RD3570X
JLCPCB Part #
C6240278
Description
-55℃~+175℃ 100mW 357Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS