ERJ-H2RD3160X
MFR.Part #
ERJ-H2RD3160X
JLCPCB Part #
C6845021
Description
-55℃~+175℃ 100mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS