ERJ-H2RD2803X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2803X
JLCPCB Part #
C5735355
Description
-55℃~+175℃ 100mW 280kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS