ERJ-H2RD2742X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2742X
JLCPCB Part #
C6845019
Description
-55℃~+175℃ 100mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS