ERJ-H2RD2700X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2700X
JLCPCB Part #
C6845015
Description
-55℃~+175℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS