ERJ-H2RD2551X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2551X
JLCPCB Part #
C6549499
Description
-55℃~+175℃ 100mW 2.55kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS