ERJ-H2RD2490X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2490X
JLCPCB Part #
C6549491
Description
-55℃~+175℃ 100mW 249Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS