ERJ-H2RD2400X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2400X
JLCPCB Part #
C6240266
Description
-55℃~+175℃ 100mW 240Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS