ERJ-H2RD2372X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2372X
JLCPCB Part #
C6845001
Description
-55℃~+175℃ 100mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS