ERJ-H2RD2211X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2211X
JLCPCB Part #
C5735336
Description
-55℃~+175℃ 100mW 2.21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS