ERJ-H2RD1871X
MFR.Part #
ERJ-H2RD1871X
JLCPCB Part #
C6945117
Description
-55℃~+175℃ 1.87kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS