ERJ-H2RD1823X
MFR.Part #
ERJ-H2RD1823X
JLCPCB Part #
C6240256
Description
-55℃~+175℃ 100mW 182kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS