ERJ-H2RD1800X
MFR.Part #
ERJ-H2RD1800X
JLCPCB Part #
C7273421
Description
-55℃~+175℃ 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS