ERJ-H2RD1690X
MFR.Part #
ERJ-H2RD1690X
JLCPCB Part #
C5634632
Description
-55℃~+175℃ 100mW 169Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS