ERJ-H2RD15R0X
MFR.Part #
ERJ-H2RD15R0X
JLCPCB Part #
C6844987
Description
-55℃~+175℃ 100mW 15Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS