ERJ-H2RD1213X
MFR.Part #
ERJ-H2RD1213X
JLCPCB Part #
C6240232
Description
-55℃~+175℃ 100mW 121kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS