ERJ-H2RD1023X
MFR.Part #
ERJ-H2RD1023X
JLCPCB Part #
C6614118
Description
-55℃~+175℃ 100mW 102kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS