ERJ-H2GJ750X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ750X
JLCPCB Part #
C3976879
Description
-55℃~+175℃ 100mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS