ERJ-H2GJ562X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ562X
JLCPCB Part #
C4005630
Description
-55℃~+175℃ 100mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS