ERJ-H2GJ391X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ391X
JLCPCB Part #
C4122748
Description
-55℃~+175℃ 100mW 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS