ERJ-H2GJ272X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ272X
JLCPCB Part #
C4008029
Description
-55℃~+175℃ 100mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS