ERJ-H2GJ243X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ243X
JLCPCB Part #
C4115513
Description
-55℃~+175℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS