ERJ-H2GJ240X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ240X
JLCPCB Part #
C3943117
Description
-55℃~+175℃ 100mW 24Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS