ERJ-H2GJ1R6X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ1R6X
JLCPCB Part #
C3941433
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.6Ω 100mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS