ERJ-H2GJ184X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ184X
JLCPCB Part #
C4294290
Description
-55℃~+175℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS