ERJ-H2GJ150X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H2GJ150X
JLCPCB Part #
C3953709
Package
0402
Description
-55℃~+175℃ 100mW 15Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS